Aranżacja wnętrz – tania czy droga?

rss

Mówiąc o aranżacji wnętrz bardzo często myślimy – nie stać mnie! Jest to jednak grubą przesadą. Wystarczy zastosować się do kilku porad.

  1. Zaplanuj aranżację swojego wnętrza. Dopóki sama nie wiesz czego chcesz, nie masz pojęcia ile to może kosztować. Kupując wszystko naraz i upychając później bibeloty po szafach nie pomagasz ani mieszkaniu, ani finansom.

  2. Zrób generalne porządki. Wyrzuć wszystko, czego nie potrzebujesz. Bardzo często myślisz, że twoje mieszkanie jest zbyt małe na ciekawy wystrój a tak naprawdę masz w nim zbyt wiele niepotrzebnych szpargałów.

  3. Rozłóż aranżację w czasie. Nie wszystko naraz! Możesz zająć się w jednym miesiącu sypialnią a w innym kuchnią. Możesz kupować pojedyncze rzeczy raz na miesiąc. Dekoracje dodawane powolutku na koniec dadzą taki sam wspaniały efekt, jak te kupione za jednym zamachem.

    rss

  4. Korzystaj z tanich sklepów oraz internetu. Niezliczone ilości ozdób znajdziesz na aukcjach internetowych. Czasami niektórzy oddają takie rzeczy za darmo. Skorzystaj także z sieciówek, gdzie piękne rzeczy kupisz nawet za kilka złotych.

  5. Zrób to samodzielnie! Wiele przydatnych elementów wystroju można wykonać z surowców wtórnych. Wystarczą instrukcje z internetu, trochę wyobraźni i voila!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *